wtorek, 7 stycznia 2014

Nieudana charakteryzacja + sylwestrowe paznokcie

Sylwester na którego szłam w tym (a w sumie zeszłym) roku miał być częściowo imprezą przebieraną. Częściowo, bo było to opcjonalne, a nie narzucone jako temat imprezy. W końcu na imprezę nie przyszedł przebrany nikt ;) Ja jako ,,przebranie" rozważałam po prostu charakteryzację. O tyle o ile poprzednie próby charakteryzacji wychodziły mi całkiem nieźle, tak ta niestety nie należała do udanych ;) Musiałabym urozmaicić ją odrobiną tekstury, ale jako, że to Sylwester a nie Halloween - nie chciało mi się babrać. Tak więc owa ,,charakteryzacja" pozostała jedynie na zdjęciach.
 
Zastanawiam się nad wrzuceniem zdjęć mojej Halloweenowej charakteryzacji, aczkolwiek jest styczeń... tak trochę nie w klimacie. Dajcie znać czy chcecie ją zobaczyć :)

Trzymając się jeszcze tematyki sylwestrowej - niestety nie zrobiłam zdjęcia mojego finalnego makijażu, ale postaram się go odtworzyć. W zamian za to, wrzucam zdjęcie mojego sylwestrowego manicure'u. Trochę nadgryziony przez czas i imprezę, no ale to tylko świadczy o dobrej zabawie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...