środa, 19 marca 2014

NOWOŚĆ | ZOEVA 96 Eyeshadow Palette

Od dłuższego czasu przymierzałam się do kupienia dużej palety cieni. Rozważałam te z Allegro, ale słyszałam o nich i dobre i złe opinie. Rozważałam także BH Cosmetics. W końcu stanęło na ZOEVA 96 Eyeshadow Palette. Co nie było taką prostą decyzją, bo najpierw musiałam jeszcze przebrnąć przez wszystkie palety jakie ZOEVA ma w ofercie ;) Wygrało 96 cieni, pośród których ukrywały się również piękne neonowe kolory. A jaka była moja reakcja po otrzymaniu paletki?

Po pierwsze, paletkę zamawiałam z www.mintishop.pl (paletka w tym sklepie kosztowała 82,90 zł), a więc po otworzeniu paczki moim oczom ukazał się pięknie zapakowany i zabezpieczony produkt. Naprawdę polecam zakupy w tym sklepie! Ekspresowa przesyłka, profesjonalna obsługa, no i gwarancja, że produkty przyjdą w stanie nienaruszonym ;)
Po wyciągnięciu paletki z pudełka i otworzeniu jej, moim oczom ukazały się przepiękne kolory! Jeszcze żywsze, bardziej nasycone niż na zdjęciach mintishopu. :D

For a long time I wanted to buy big eyeshadow palette. I was considering the one from Allego, but I heard good and bad opinions about them. I was considering BH Cosmetics too. At least I bought ZOEVA 96 Eyeshadow Palette. It wasn't that easy 'cause I have to get through all of ZOEAVA's palletts. :) 96 eyeshadow with really beautiful neon colours won. And what was my reaction after recieving the palette? 

Firstly, I ordered the palette from www.mintishop.pl (in this shop the palette cost 82,90 zł), so after unpacking I saw beautifully packed and secured product. I can really recommend shopping in this store! Express shipping, professional staff and guarantee that we recieve our products in perfect condition. ;)
After pulling the pallette out of box and opening it, I saw beautiful colours! Even more vibrant colours, more saturated than on the pictures from mintishop :D

Cienie są z reguły dobrze napigmentowane. Zdarzają się jednak takie, które tego pigmetu mają nieco mniej. Aczkolwiek myślę, że w połączeniu z bazą dadzą radę :)

Eyeshadows mainly are well pigmented. But there are some that have a little bit less pigment than the others. However I thing that with a shadow base they will look good ;)


A teraz trochę swatchy, żebyście mogły zobaczyć jak te ciekawsze cienie wyglądają na skórze ;)
Now few swatches, so you can see how the eyeshadows looks on skin :)

PODSUMOWANIE w pigułce:
Plusy:
+ piękne, żywe kolory
+ dosyć dobre napigmentowanie
+ duży wybór kolorów
+ zarówno cienie matowe, satynowe jak i z drobinkami

Minusy:
- niektóre odcienie są baardzo podobne, Zoeva mogła w ich miejsce wsadzić wiele innych barw
- cienie same w sobie są dosyć małe, nie wiem jaka będzie ich wydajność
- brakuje mi tu też więcej ładnych odcieni zieleni

SUMMARY in a nutshell:
Pros:
+ beautiful, vibrant colours
+ pretty good pigmentation
+ large selection of colours
+ both matte, satin and shiny eyeshadows

Cons:
- some eyeshadows are really similar, Zoeva could put other colours in their place
- eyeshadows are small, I don't know how efficient they would be
- I wish there were more shades of green

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...